STABURADZE

Dibināta: 1947.gada 2.septembrī Minhenē, Vācijā
Dibināta Latvijā: 1993.gada 25.martā Rīgā, Latvijā
Krāsas: Latvijas karoga sarkans-sudrabs,-tumši zils
Devīze: 
Tēvzemei, uzticībai un izturībai! (Patriae, fidei, perseverantiae!)


Mājaslapawww.staburadzes.lv 

Sociālo tīklu kontswww.facebook.com/KorporacijaStaburadze/

S!K! Staburadze korporāciju saimei ir pievienojusies kā viena no pēdējām studenšu korporācijām, taču par spīti tam, līdz mūsdienām ir spējusi izkopt savas tradīcijas un uzturēt korporācijas darbību atbilstoši tās nospraustajiem mērķiem un devīzei, līdzvērtīgi iekļaujoties studenšu korporāciju pulkā. 

Neskatoties uz to, ka S!K! Staburadze ir dibināta trimdā, gadu gaitā tā ir spējusi rast ceļu mājup un sākt savu darbību Latvijā. Tas nebūtu iespējams bez līdzcilvēku atbalsta un paša galvenā - sirdī vienmēr esošās, nesavtīgās mīlestības pret tēvzemi. Spēku un izturību ilgajam ceļam mājup tā rada savā nosaukumā. S!K! Staburadzes nosaukums ir cēlies, iedvesmojoties no Latvijā tik labi zināmās Staburaga klints Daugavas krastā. 

Staburadzes ir patriotiskas, draudzīgas, aktīvas, mērķtiecīgas sievietes, kas ar entuziasmu iesaistās visur un visā. S!K! Staburadzi veido sievietes, kas pārstāv visdažādākās dzīves jomas un tas tiek uzskatīts par lielu ieguvu, jo tādā veidā viena no otras iemācās daudz ko jaunu un gūst vērtīgas dzīves atziņas. S!K! Staburadze lepojas ar ikvienu tās locekli un augstu vērtē viņas sniegto ieguldījumu gan korporācijas attīstībā, gan arī sasniegumus personīgajā dzīvē. Staburadzes vienmēr ir atvērtas tam, lai to pulks kļūtu vēl plašāks un ar lielāko prieku uzņem dāmas, kas ir izrādījušas vēlmi kļūt par daļu no šīs ģimenes. Un kā jau īsta ģimene, tā dalās gan priekos, gan bēdās, plecu pie pleca kopā cītīgi strādā, kā arī kopā atpūšas - viena par visām un visas par vienu!